Жүгіру жолы • Қазіргі заманғы мектеп-лицей-бұл баланың кең білім тәжірибесін жинақтайтын орын
Кіру
AA+
Ақтөбе қаласы, Ясный - 2
+8 (711 2) 51 39 20
+8 (711 2) 50 95 72
Мы приняли ваш запрос и в скором времени обработаем его! К сожалению, мы не смогли отработать ваш запрос.
Задать вопрос
«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Фариза Оңғарсынова атындағы №41 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

КММ «Фариза Оңғарсынова атындағы №41 мектеп-гимназия» директоры:

Абдыгалиева Гүлдария Болатбекқызы

12.08.1978 жылы Ақтөбе қаласында дүниеге келген.

Басшылық қызметті №29 ОМ-де 2008-2014 жылға дейін атқарды. 2014-2022 жылдар аралығында №56 ЖОББМ-де мектеп директоры қызметін атқарды.2022 жылдан бері Фариза Оңғарсынова атындағы №41 мектеп-гимназия директоры қызметін атқарып келеді.

Еңбек өтілі: 21 жыл. Санаты: педагог-мастер. Магистр.

Білімі: жоғары, Қ.Жұбанов ат. Ақтөбе педагогикалық институты

Дипломы бойынша мамандығы: Информатика, есептеу техникасы, нарықтық экономика негіздері.

Марапаттары:

2018 жылы Ақтөбе облысының тілдерді дамыту басқармасының алғыс хаты.

2019 жылы «НҰР отан» партиясы Ақтөбе облыстық филиалының алғыс хаты.

2019 жылы ҚР Білім және ғылым министрлігінің құрмет грамотасы.

2020 жылы Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі «Дарын» Республикалық ғылими-практикалық орталығының құрмет грамотасы.

2020 жылы Ы.Алтынсарин төсбелгісінің иегері.

2018-2021 жылдары Ақтөбе қаласының, облысының алғыс хаттары, құрмет грамоталары.

Белсенділігі:

2019 жылы 24-26 қазанда «Заманауи басшы: табыс құпиялары» республикалық семинар-практикумына қатысты.

2020 жылы 05-16 қазанда 80 сағаттық "Инклюзивті білім беруді дамыту жағдайындағы білім беру ортасының мазмұны" курсын аяқтады.

2020 жылы 80 сағаттық "Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында білім беру ұйымдарының педагогикалық менеджменті" курсын аяқтады.

2018 жылы «ХХІ ғасырдың Қазақстандық ата-аналары: өз балаңа үлгі бол» республикалық жобасына белсене қатысқаны үшін алғыс хат.

2018 жылы Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығы алғыс хаты.

2018 жылы «Жетекші мектептердің командаларын құру: перспективалар мен жұмыс бағыттары» тақырыбындағы Ақтөбе және Бастыс Қазақстан облыстарының ІІ Өңірлік Форумына қатысып тәжірибе алмасқаны үшін алғыс хат.

2018 жылы Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде өткізілген V Республикалық «Ясауи» пәндік олимпиадасы алғыс хат.

2018 жылы Халықаралық Педагогика және Инновациялық Технологиялар Ғылым Академиясы «Білім беру мекемесінің үздік басшысы» номинациясы бойынша диплом.

2018 жылы «Нұр Science» ғылыми-әдістемелік орталығы «Ең үздік мектеп директоры-2018» ІІ дәрежелі диплом.

2018 жылы Ақтөбе қаласы әкімдігінің ұйымдастыруымен жалпы-білім беретін мектептер мен колледждер арасында өткен «2018 жылдың ең үздік мектебі мен колледжі» атты қалалық байқауына белсене қатысқаны үшін диплом.

2019 жылы «Халықаралық педагогикалық шығармашылық пен ғылымның дамуын қолдау қоры» алғыс хат.

2019 жылы «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ филиалы Ақтөбе облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институты алғыс хат.

2019 жылы Ақтөбе қаласының әкімдігінен «Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңін» ұйымдастырып, өткізудегі белсенділігі үшін алғыс хат.

2019 жылы Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінде жалпыкомандалық есепте ІІ орын иеленгені үшін диплом.

2019 жылы Халықаралық педагогтар мен интеллектуалды балалар академиясы «Білім беру саласындағы ең үздік мекеме - 2019» премия, диплом.

2019 жылы «Platon» Халықаралық білім дамыту орталығы мадақтама, алғыс хат.

2019 жылы «Мектеп менеджменті: тиімді басқару және сапалы білім беру» тақырыбындағы орта білім беру саласындағы Республикалық оқу-әдістемелік кеңестің кеңейтілген отырысында озық тәжірибемді таратты.

2020 жылы Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі «Дарын» Республикалық ғылими-практикалық орталығы «Білім беру саласын дамытуға қосқан үлесі мен педагогикалық қызметте шығармашылық табыстарға қол жеткізіп, біліктілік танытқаны үшін» құрмет грамотасы.

2020 жылы Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі «Дарын» Республикалық ғылими-практикалық орталығы «Тәуелсіз Қазақстанның рухани, әлеуметтік даму жолында және білім беру саласында жас жеткіншектердің тәрбиесі мен кемел келешегіне ықпал етіп, сапалы білім саналы тәрбие берудегі еңбегі үшін» құрмет грамотасы.

2021 жылы «Халықаралық педагогикалық шығармашылық пен ғылымның дамуын қолдау қоры» қоғамдық қоры алғыс хат.

2021 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты алғыс хат.

2021 жылы Қостанай облысы әкімдігі мәдениет басқармасының «Торғайдың Жангелдин мұражайлар кешені» Ы.Алтынсаринның 180 жылдығына орай Жангелдин мұражайларымен әдеби байланыс жаса, Ыбырайдың мол мұрасын насихаттауға үлес қосқаны үшін алғыс хат.

2021 жылы Қазақстан Республикасы «Orkeniet» ғылыми-әдістемеліктің баспасында «Мектепішілік бақылау мен басшылық» атты авторлық бағдарламасы жарық көрді.

2021 жылы Ақтөбе облысының білім басқармасы Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығынан «Рухани жаңғыру – ұлттық тәрбие өзегі» атты әдістемелік құралы жарық көрді